Конструкція дивана

Грамотна конструкція дивана обумовлює його надійність і довговічність. Наші дивани та надійні, і довговічні: вони відрізняються простотою конструкції, над якою зі знанням справи працювали інженери. Кожна деталь ретельно продумана, кожне рішення продиктовано досвідом роботи. На наші дивани можна покластися!

В основі наведеної конструкції дивана – модель Ор-5 і матрац Ейлат:

1 – підлокітники з натурального дерева, 2 – меблева тканина, 3 – синтепон, 4 – пінополіуретан, 5 – повсть, 6 – посилена смуга пінополіуретану по периметру, 7 – смуги пінополіуретану між пружинами, 8 – пружинний блок Боннель, 9 – повсть, 10 – деревно-волокниста плита (ДВП), 11 – каркас з високоякісної сосни, 12 – флізелін, 13 – рейка з ясена для роликів рухомої частини дивана, 14 – ящик для постільних речей з ДСП і ДВП, 15 – панель з ДСП, 16 – ролики з еластичним гумовим покриттям.

Декоративні подушки диванів наповнюються гігієнічним матеріалом Холлофайбер або пінополіуретаном низької щільності – на ваш вибір. Декоративні валики наповнюються пінополіуретаном низької щільності.

Найважливіші характеристики дивана

Каркас. Каркас наших диванів зроблений з високоякісної сосни. Деревина ретельно висушується, що в майбутньому дозволяє уникнути появи неприємного скрипу. Дерево, яке ми використовуємо у виробництві, відповідає санітарним нормам і має необхідні гігієнічні сертифікати.

Ортопедичний матрац. Наші дивани призначені не тільки для сидіння, але і для сну. Повноцінний здоровий сон гарантується вбудованим матрацом із спеціальним ортопедичним наповненням. Ми пропонуємо 7 видів ортопедичних матраців, а це означає, що кожен покупець може підібрати матрац з урахуванням індивідуальних особливостей: ваги, віку, уподобань в жорсткості. У нас є ортопедичні матраци для тих, хто віддає перевагу тільки натуральні матеріали, для тих, хто вибирає тільки суперсучасні речі, для пар з великою різницею у вазі, а також матраци, рекомендовані для дітей.

Механізм трансформації. Одне з головних конструктивних достоїнств наших диванів – зручні, легкі у використанні механізми трансформації. Дуже часто диван доводиться розкладати щодня, тому переоцінити цю його особливість просто неможливо. Перетворити наш диван в повноцінне ліжко під силу навіть дитині – будь-який з пропонованих механізмів трансформації дозволить зробити це швидко і просто.

Підлокітники. Хороший диван повинен бути комфортним з різних точок зору, а значить функціональними повинні бути всі його складові. Підлокітники наших диванів дійсно зручні і практичні. Тонкі дерев’яні підлокітники візуально полегшують зовнішність дивана і займають мало місця. У широких модульних підлокітниках розміщується корисна “начинка”: набір висувних скриньок, карго-бар, ніша для постільної білизни або вбудовані полички. Широкий вибір підлокітників (більше 100 видів) дозволить зробити диван зручним саме для вас.

Можна замовити диван, максимально наближений до необхідного вам розміру. Ми розробили кілька додаткових типорозмірів для кожної моделі дивана: вони дозволяють зберегти надійність конструкції і задовольнити ваші потреби.

Ми виробляємо прямі і кутові дивани. Кожен диван за вашим бажанням може бути доповнений кріслом однієї з трьох конфігурацій – одномісне крісло, двомісне крісло або крісло-ліжко.

Крісла також мають ортопедичні властивості завдяки спеціальному наповненню, яке повторює “начинку” дивана.

Вся продукція сертифікована. Це означає, що її якість підтверджена документом, що гарантує відповідність продукції вимогам українського законодавства. Сертифікат відповідності оновлюється кожні три роки після відвідин виробництва представниками Органів сертифікації, акредитованих Держспоживстандартом України, і проведення випробувань зразків продукції.